KONST / Litografier / Färglitografi 13326127
nr 1332 6127
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Med dedikation. Signerad. Motivet: ca 50x62 mm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
måndag 8 juni 2020
kl 20:22:22
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström